باربری و اتوبار باغ خزانه

باربری و اتوبار کاج بار شعبه باغ خزانه

باربری باغ خزانه | اتوبار باغ خزانه | باربری ارزان

باربری باغ خزانه آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار به صورت 24 ساعته و در تمام روز های هفته به تمامی عزیزان ساکن منطقه باغ خزانه می باشد.

باربری باغ خزانه با توجه به احترام و وظیفه ای که در خود می بیند بارهای شما را به صورت رایگان بیمه می نماید تا شما عزیزان را از هرگونه خسارت مالی حفظ نماید. بیمه نمودن وسایل های منزل شما عزیزان این اطمینان را به شما می دهد که در صورت اتفاق افتادن حادثه ای که منجرب به آسیب دیدن کالا هایی از اثاثیه شما شده است شما عزیزان بتوانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید.  

باربری باغ خزانه همچنین از کادری ماهر در زمینه باربری و رانندگان وسایل باری استفاده می نماید. این باربری با توجه به مشغله های کاری که دارید خدمات بسته بندی کالا را نیز برای شما فراهم کرده است. باربری و اتوبار باغ خزانه برای بسته بندی از کارتونههای محکم و 5 لایه و همچنین کارتون مخصوص بسته بندی لباس ( رگالدار ) استفاده می کند.

باربری و اتوبار باغ خزانه دارای رانندگانی ماهر است که تمام سعی خود را می کنند تا بارها و اثاثیه های شما را در نهایت سلامت به مقصد مورد نظر برسانند. این باربری دارای مشاورانی است که می توانند در مورد نحوه بسته بندی لوازم، تخت، کالاهای بزرگ و سنگین و ... شما را به نحو احسن راهنمایی کنند. همچنین شما می توانید حجم بارهایتان را به مشاوران ما اطلاع دهید تاکامیون مناسب با آنها را برای شما انتخاب کنند. باربری و اتوبار باغ خزانه

شماره تماس باربری باغ خزانه : 88584613

 

                                

باربری باغ خزانه ارزان و ایمن
باربری و اتوبار باغ خزانه

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
138
599
2414
3907
7279
13422
101780
پیش بینی امروز
INF

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.