باربری و اتوبار جلیلی

باربری و اتوبار کاج بار شعبه جلیلی

باربری جلیلی | اتوبار جلیلی | حمل بار به شهرستان

باربری جلیلی آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای همشهریان تهرانی می باشد. باربری جلیلی به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام سال آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار می باشد . باربری جلیلی به همراه بیمه نمودن رایگان وسایل شما از وارد آمدن هر گونه زیانی به شما عزیزان جلوگیری می کند. باربری جلیلی برابر با قوانین و ضوابط  باربری عمل می نماید .

هزینه باربری با توجه به نرخ کرایه تصویب شده توسط اتحادیه در نظر گرفته می شود. برای صرفه جویی در هزینه و زمان و داشتن جابه جایی راحت قطعا باربری و اتوبار جلیلی بهترین انتخاب است.

باربری جلیلی دارای انواع وسایل نقلیه باربری می باشد. باربری و اتوبار جلیلی با توجه به حجم بار شما وسیله نقلیه مورد نیازتان را فراهم می کند. ماشین های اتوبار جلیلی مسقف و موکت کاری شده می باشند. باربری و اتوبار جلیلی سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است.

دیگر نگران بلند کردن اثاثیه سنگین نباشید. اگر شما عزیزان نیاز به حرکت اقلام سنگین دارید می توانید از کارکنان توانای باربری و اتوبار جلیلی کمک بخواهید. کارکنان متعهد به کار ما تمام اثاثیه های شما را در نهایت سلامت جابه جا می کنند.

باربری و اتوبار جلیلی از مشغله های کاری همشهریان خود آگاه است و برای راحتی حال آنها خدمات بسته بندی را نیز ارائه کرده است. یکی از دلایل سلامت و ایمنی کالاها جنس و مقاومت مورد استفاده برای بسته بندی است. باربری جلیلی برای بسته بندی از کارتونهای محکم و 5 لایه و همچنین کارتونهای مخصوص بسته بندی لباس (رگالدار) استفاده می کند. وانت تلفنی جلیلی

شماره تماس باربری جلیلی :88584613

باربری جلیلی ارزان و ایمن
باربری و اتوبار جلیلی

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
98
599
2374
3907
7239
13422
101740
پیش بینی امروز
INF

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.