باربری و اتوبار صادقیه

 

دفتر باربری و اتوبار کاج تهران در صادقیه

منطقه دو 2 صادقیه

درباره صادقیه | اتوبار صادقیه

باربری ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اسباب منزل در شهر تهران در منطقه صادقیه.

اتوبار و باربری کاج  تهران با بیش از 15 سال سابقه در حمل و نقل درحال ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در صادقیه می باشد.

اتوبار کاج با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند.

نمایندگی باربری و اتوبار کاج در منطقه دو 2 صادقیه . دقت ، سرعت ، امنیت ، آرامش و آسودگی خیال را با باربری و اتوبار صادقیه تجربه نمایید . 

شماره های تماس دفتر باربری و اتوبار در صادقیه:22096794

باربری و اتوبار صادقیه

باربری و اتوبار کاج بار

باربری صادقیه | اتوبار صادقیه 

باربری صادقیه آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین صادقیه می باشد . باربری صادقیه همه روزه و در  در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات باربری به عزیزان صادقیه می باشد . باربری صادقیه با تمام توان خود سعی می کند که از تجربیاتی که در طی سال ها کار در زمینه باربری به دست آورده است استفاده و آن تجربیات را به کارکنان خود آموزش دهد تا باربری صادقیه دارای کادری آموزش دیده شود که می توانند به مشتریان در هر زمانی که به کمک افراد شرکت باربری صادقیه نیاز داشتند کمک رسانند . باربری صادقیه تمامی بارها واثاثیه ها را قبل از حرکت به صورت رایگان بیمه می نماید تا مانع از وارد آمدن خسارت مالی به مشتریان شود . باربری صادقیه بارها را هم در سطح استان تهران و هم به دیگر استان های کشور بار می زند . باربری صادقیه علاوه بر خدماتی که نام برده شده خدمت دیگری نیز ارائه می نماید که موجب به راحتی حال خانم های خانه می شود و آن بسته بندی وسایل منزل است . بسته بندی توسط کارکنان ماهر و آموزش دیده باربری صادقیه انجام می شود . باربری و اتوبار صادقیه برای جلوگیری از وارد آمدن خسارت مالی به شما عزیزان تمام اصول ایمنی برای بسته بندی وسایل منزل را رعایت می نماید .

باربری و اتوبار صادقیه دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد . هزینه باربری با توجه به نرخ مصوب شده توسط اتحادیه باربری در نظر گرفته می شود.

شماره تماس باربری صادقیه : 22096794

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
64
251
1246
2160
4928
9990
56611
پیش بینی امروز
312

logo

طراحی سایت و پشتیبانی سئو توسط

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.