باربری و اتوبار سوهانک

باربری و اتوبار کاج بار 

باربری سوهانک | اتوبار سوهانک

 باربری و اتوبار سوهانک به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین منطقه سوهانک می باشد .

باربری و اتوبار سوهانک با سال ها سابقه از اتفاقات و مشکلاتی که ممکن است در طول اسباب کشی پیش بیاید آگاهی کامل دارد و راه حل این مشکلات را به کادر خود آموزش می دهد تا در صورت وقوع این مشکلات بتوانند راه حل مناسبی برای رفع آن پیشنهاد دهند , تا شما عزیزان بتوانید اسباب کشی راحتی داشته باشید .

باربری و اتوبار سوهانک همیشه و در همه حال به رعایت قوانین باربری عمل نموده است بنابر این تمامی بار ها و اثاثیه های منزل را به صورت رایگان بیمه می نماید و هزینه باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می نماید . با باربری و اتوبار سوهانک یک اسباب کشی راحت و بی دغدغه داشته باشید .    

باربری واتوبار سوهانک دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد. باربری سوهانک با به ارمغان آوردن اثاث کشی بدون دغدغه فکری نگرش شما نسبت به باربری را تغییر می دهد.    

باربری و اتوبار سوهانک همواره به فکر منافع مشتریان خود می باشد لذا تمام تلاش خود را بر روی بالا بردن کیفیت خدمات و کاهش هزینه ها معطوف کرده است. در همین جهت باربری و اتوبار سوهانک اقدام به سرویس دهی با وانت بار و نیسان بار کرده است. با استفاده از وانت تلفنی سوهانک می توانید با صرف هزینه کمتری اثاث خود را جابه جا کنید.    

شماره تماس باربری و اتوبار سوهانک: 22921094

                                                       با تشکر از اعتمادی که به ما دارید

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
51
230
1657
2082
5717
9844
76825
پیش بینی امروز
264

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.