باربری و اتوبار ولیعصر

باربری و اتوبار کاج بار شعبه ولیعصر

باربری ولیعصر | وانت تلفنی ولیعصر

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین ولیعصر می باشد. باربری ولیعصر به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای عزیزان ساکن ولیعصر می باشد . باربری ولیعصر دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری و همچنین دارای سال ها سابقه کاری در زمینه باربری می باشد .

باربری ولیعصر همواره در نظر دارد تا با استخدام افرادی ماهر ,  صبور  , امانت دار اسباب کشی راحت  را برای عزیزان ساکن ولیعصر فراهم نماید . باربری ولیعصر انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است تا ساکنین ولیعصر بر اساس انتخاب خود و بدون محدودیت وسیله نقلیه را انتخاب نماید . 

در صورت تمایل شما عزیزان باربری و اتوبار ولیعصر کار بسته بندی لوازم شما را به بهترین شکل انجام می دهند. باربری ولیعصر برای بسته بندی از کارتون های چند لایه و محکم و همچنین کارتون های مخصوص لباس-رگالدار استفاده می کند. در هنگام بسته بندی رعایت چند نکته برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به لوازم لازم و ضروری است از جمله:

  1. استفاده از کارتون محکم و مناسب برای جلوگیری از خراب شدن کارتون در هنگام جابه جایی و آسیب دیدن لوازم.
  2. استفاده بهینه از فضای کارتون به ان شکل که بیشتر یا کمتر از فضای کارتون در آن اوازم نچینید زیرا هر کدام از این دو مورد به نحوی باعث آسیب دیدگی اثاثیه ها می شوند.
  3. استفاده از نوارچسب برای بستن در کارتون تا در هنگام جابه جایی اثاثیه ها بیرون نریزند.

شماره تماس باربری ولیعصر : 88584613

باربری و اتوبار ولیعصر

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
248
226
741
2082
4801
9844
75909
پیش بینی امروز
408

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.