باربری و اتوبار دروس

دفتر باربری و اتوبار کاج تهران در دروس

باربری دروس | اتوبار دروس

باربری و اتوبار کاج تهران آماده سرویس دهی به تمام نقاط تهران می باشد. باربری و اتوبار دروس خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه کرده است.

اتوبار و باربری کاج دارای انواع وسایل و ماشین های حمل و نقل ، دارای بیمه نامه ، دارای لوازم بسته بندی و سلفن کشی کلیه وسایل،قابلیت جابجایی انوع وسایل می باشد. اتوبار کاج تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه دروس می‌ باشد. باربری و اتوبار دروس دارای کادری ماهر ، اموزش دیده و بسیار ماهر می باشد .با باربری و اتوبار دروس ایمنی و ارامش را تجربه نمایید . 

کارکنان توانای باربری دروس در تمام مراحل جابه جایی آماده کمک به همشهریان می باشند.

سلیقه و خلاقیت با صنعت درهم آمیختیم. باربریکاج نامی آشنا در صنعت حمل و نقل.

 

باربری و اتوبار دروس

 در صورت تمایل شما عزیزان کارکنان باربری و اتوبار دروس کار بسته بندی لوازم شما را انجام می دهند. باربری دروس برای بسته بندی لوازم از کارتون های مخصوص، چند لایه و محکم استفاده می کند. باربری دروس این اطمینان را جهت سلامت کالاهایتان به شما می دهد. اتوبار دروس دارای انواع ماشین های باربری از کامیون های بزرگ تا وانت بار و نیسان بار می باشد.

باربری و اتوبار دروس همواره به فکر منافع مشتریان خود است در همین راستا به فکر کاهش هزینه ها و محدود کردن خسارات ناشی از جابه جایی است. این باربری در زمانهای نزدیک به فصل جابه جایی معمولا در اواخر تابستان اقدام به دادن تخفیف های ویژه ای در هزینه های باربری می کند. 

شماره تماس دفتر دروس:22096824

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
210
505
1887
3907
6752
13422
101253
پیش بینی امروز
840

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.