باربری و اتوبار جماران

 باربری و اتوبار کاج بار شعبه جماران

باربری جماران | اتوبار جماران | وانت تلفنی جماران

باربری و اتوبار جماران به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار می باشد .در ایام تعطیل ما خدمات باربری و اتوبار را برای شما ارائه می دهیم.

باربری و اتوبار جماران دارای کادری ماهر و امانت دار و صبور در زمینه باربری می باشد . باربری و اتوبار جماران داری سالها سابقه می باشد . باربری و اتوبار جماران تمامی اثاثیه ها و بارهای شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری و اتوبار جماران هزینه باربری را با توجه به نرخ اتحادیه حساب می نماید .

باربری و اتوبار جماران انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است . کامیون های حمل بار باربری جماران با توجه به هر فصل و وضعیت آب و هوایی تغییر می کند تا کوچکترین آسیبی به بارها و اثاثیه های شما عزیزان وارد نشود ، به عبارت دیگر باربری و اتوبار جماران درای ناوگان مجهز حمل و نقل را دارا می باشد.

باربری و اتوبار جماران به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد لذا تمام سعی خود را کرده تا از تجهیزاتی استفاده نماید که آلودگی کمتری را ایجاد می کنند. خدمات باربری و اتوبار جماران توسط اتحادیه تایید و به رسمیت شناخته شده است. این باربری تمام هزینه های بسته بندی، جمع آوری، جابه جایی، تخلیه بار و چینش لوازم را براساس نرخ مصوب شده توسط اتحادیه حساب می نماید.

باربری جماران دارای کادری ماهر ، صبور ، امانت دار ، خوش اخلاق و مشتری مدار است . باربری و اتوبار جماران بسته بندی وسایل منزل را در لیست کارهای خود قرار داده است و در صورتی که شما بخواهید بسته بندی توسط کادر ماهر ما صورت می پذیرد. در هنگام بسته بندی لوازم برای جلوگیری از ئارد شدن خسارت به اثاثیه ها رعایت چند نکته لازم و ضروری است:

  1. انتخاب جعبه محکم و مناسب: یکی از دلایل مهم در سلامت کالاها نوع، جنس و مقاومت کارتون مورد استفاده در بسته بندی است.
  2. استفاده بهینه از فضای کارتون: در هنگام بسته بندی دقت کنید که هیچگاه کمتر یا بیشتر از ظرفیت کارتون در آن اثاث نچینید زیرا باعث صدمه دیدن لوازم می شود.
  3. استفاده از نوارچسب محکم: برای بستن درب کارتون و جلوگیری از بیرون ریختن لوازم.

کیفیت و قیمت مناسب را در باربری و اتوبار جماران تجربه نمایید . داشتن کادری مجرب و با تجربه و متخصص و با حس مسئولیت پذیری فراوان از ویژگی های باربری کاج می باشد. باربری و اتوبار جماران نامی آشنا در عرصه باربری

شماره تماس باربری و اتوبار کاج شعبه جماران: 22096824

باربری جماران ارزان و ایمن
باربری و اتوبار جماران

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
22
230
1628
2082
5688
9844
76796
پیش بینی امروز
264

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.