باربری و اتوبار لشکر

باربری و اتوبار کاج بار شعبه لشکر

باربری لشکر | اتوبار لشکر | وانت تلفنی لشکر

باربری لشکر آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد . باربری لشکر به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین منطقه لشکر می باشد .

باربری لشکر همیشه و در همه حال به رعایت قوانین باربری عمل نموده است بنابر این تمامی بار ها و اثاثیه های منزل را به صورت رایگان بیمه می نماید و هزینه باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می نماید .

باربری لشکر همیشه و در همه حال به فکر ارائه با کیفیت خدمات باربری به ساکنین لشکر می باشد . باربری لشکر از اولین روز کاری خود به مسئله ای که توجه نموده است ، تشکیل نمودن یک کادر کاری منسجم بوده است و همواره سعی در آموزش و حفظ کادر کاری خود می باشد .

باربری لشکر انواع وسال نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار می دهد تا با توجه به حجم بار ، وسیله نقلیه مورد احتیاج برای باربری انتخاب شود . باربری و اتوبار لشکر به شما پیشنهاد می کند برای بارهای کم از وانت تلفنی لشکر استفاده کنید.

اگر به دنبال باربری ارزان و ایمن هستید ما به شما باربری و اتوبار لشکر را پیشنهاد می کنیم.

با اعتماد به ما با خیال آسوده اثاث کشی کنید. باربری و اتوبار لشکر با به ارمغان آوردن جابه جایی راحت و بدون دغدغه فکری نگرش شما نسبت به باربری را تغییر می دهد.

ویژگی هایی که باربری و اتوبار لشکر را از سایر باربری ها متمایز می کند:

  1. استفاده از بیمه حمل و نقل
  2. کارکنان متعهد به کار و آموزش دیده
  3. بسته بندی کالاها
  4. حمل بار بین شهری
  5. حمل بار بین استانی

 

در تعیین نرخ باربری چند گزینه موثر است:

1. نوع وسیله نقلیه: با توجه به حجم بار و انتخاب وسیله نقلیه متناسب با آن قیمت ها متغییر است.

2. مسافت از مبدا تا مقصد: بسته به اینکه حمل و نقل بین شهری یا بین استانی باشد و فاصله تا مقصد چقدر است قیمت ها تغییر می کند.

3. سرعت جابه جایی: نرخ حمل و نقل به مدت زمان جابه جایی و تحویل کالاهای شما و اینکه آیا خواستار مدت زمان خاصی هستید متفاوت است.

شماره تماس باربری لشکر : 88584613

باربری و اتوبار لشکر

 

باربری و اتوبار لشکر

باربری لشکر | وانت تلفنی لشکر | نرخ باربری

برخی از افراد در طول زندگی هرگز جابجا نمی شوند. برخی دیگر اما بارها برای یافتن شغل، خانه، محیط و یا آب و هوای بهتر بارها جابجا می شوند. نقل مکان و تغییر مکان می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد اما قبل از آن باید برای اثاث کشی آماده شد. کارهای جابجایی از قبیل جمع آوری و بسته بندی لوازم می تواند خسته کننده و زمانگیر باشد. باربری و اتوبار لشکر برای تسهیل کارهای اثاث کشی برای ساکنین منطقه لشکر تاسیس شده است. باربری و اتوبار لشکر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
119
599
2395
3907
7260
13422
101761
پیش بینی امروز
INF

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.