باربری و اتوبار باشگاه نفت

باربری و اتوبار کاج بار شعبه باشگاه نفت

باربری باشگاه نفت | اتوبار باشگاه نفت | وانت تلفنی باشگاه نفت

باربری باشگاه نفت آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین منطقه باشگاه نفت می باشد. باربری باشگاه نفت به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات می باشد. باربری باشگاه نفت با سال ها سابقه دارای تجارب مختلفی در زمینه باربری می باشد. باربری باشگاه نفت با استفاده از این تجارب توانسته است که از بوجود آمدن هرگونه خطا و اشتباهی در حد ممکن جلوگیری نماید .

باربری باشگاه نفت بارها و اثاثیه را به صورت رایگان بیمه و از افرادی ماهر و صبور در زمینه باربری استفاده می نماید. باربری کاج باربری ها را نه تنها در سطح استان تهران بلکه به تمامی نقاط کشور بار می زند , و هزینه باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می نماید. باربری باشگاه نفت برای ارائه خدمات قوانین اتحادیه را در نظر می گیرد.

باربری باشگاه نفت سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. با استفاده از این سرویس باربری و اتوبار باشگاه نفت می توانید بارهای اندک خود را با هزینه کمتری جابه جا کنید.

باربری و اتوبار باشگاه نفت از شما می خواه قبل از جابجایی لوازم الکتریکی و صوتی-تصویری حتما اتصالات مربوط به کابل ها را بررسی کنید و نحوه اتصال آنها را بخاطر بسپارید تا در هنگام نصب در محل جدید دچار مشکل نشوید. باربری و اتوبار باشگاه نفت

در صورت تمایل شما همشهریان گرامی ساکن منطقه باشگاه نفت کارکنان این باربری کار بسته بندی لوازم شما را انجام خواهند داد. برای بسته بندی لوازم باید موارد زیر را در نظر داشت:

  1. انتخاب جعبه مناسب: یکی از دلایل مهم در سلامت و ایمنی کالاها جنس و مقاومت کارتن است.
  2. استفاده بهینه از کارتون: سعی کنید بیشتر و یا کمتر از فضای کارتون در آن وسیله نچینید چون باعث آسیب دیدگی لوازم می شود.
  3. استفاده از نوارچسب: برای ثابت کردن کارتون و جلوگیری از بیرون ریختن اثاثیه ها درب کارتون را با نوارچسب محکم ببندید.

باربری و اتوبار باشگاه نفت همراه همیشگی شما

شماره تماس باربری باشگاه نفت :  88584613

باربری و اتوبار باشگاه نفت

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
111
599
2387
3907
7252
13422
101753
پیش بینی امروز
INF

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.