باربری واتوبار ایرانشهر

باربری و اتوبار ایرانشهر

باربری ایرانشهر | وانت تلفنی ایرانشهر | باربری ارزان

باربری و اتوبار کاج با بیش از 15 سال سابقه آماده ارائه خدمات باربری واتوبار شما همشهریان تهرانی می باشد.

باربری ایرانشهر این امکان را فراهم کرده است که بار و اثاثیه شما را به هر یک از استان های کشور جابجا بنماید. خدمات باربری و اتوبار ایرانشهر به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته می باشد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید. کارکنان مجرب ما در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات درب منزل شما حضور پیدا می کنند.

اتوبار ایرانشهر دارای انواع وسایل نقلیه برای جابجایی بار می باشد .باربری و اتوبار ایرانشهر با توجه به حجم بار شما وسیله نقلیه مورد احتیاج را فراهم می کند. باربری ایرانشهر اثاثیه شما را قبل از بارزدن بیمه می نماید. در صورت وارد شدن صدمه به اثاث هایتان در هنگام جابه جایی می توانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید.

باربری ایرانشهر دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد. اتوبار ایرانشهر برای ارائه خدمات قوانین اتحادیه را در نظر می گیرد. هزینه باربری با توجه به نرخ کرایه تصویب شده توسط اتحادیه حساب می شود.

مواردی که بر روی قیمت باربری تاثیر می گذارد شامل نوع سرویس و وسیله نقلیه انتخابی شما، مسافت طی شده از مبدا تا مقصد و سرعت جابه جایی و مدت زمان درخواستی شما است. شما عزیزان می توانید برای صرفه جویی در هزینه ها سرویس متناسب با بودجه و زمان مورد نیازتان را انتخاب کنید. قطعا باربری و اتوبار ایرانشهر در این زمینه بهترین انتخاب است. 

باربری و اتوبار ایرانشهر به شما توصیه می کند قبل از جابه جایی لوازم الکترونیکی و صوتی-تصویری حتما اتصالات مربوط به کابل های آن را بررسی کنید و در صورت نیاز از آنها عکس بگیرید تا در هنگام نصب مجدد دچار مشکل نشوید. باربری و اتوبار ایرانشهر نامی آشنا در عرصه باربری 

ویژگی هایی که باربری ایرانشهر را از سایر باربری ها متمایز می کند:

  1. استفاده از بیمه حمل و نقل
  2. کارکنان مجرب و متعهد به کار
  3. باربری بین شهری
  4. باربری بین استانی

شماره تماس ما :  09128915218

باربری ایرانشهر ایمن و ارزان
باربری و اتوبار ایرانشهر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
105
230
1711
2082
5771
9844
76879
پیش بینی امروز
336

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.