باربری و اتوبار زمزم

باربری و اتوبار کاج بار شعبه زمزم

باربری زمزم |اتوبار زمزم | وانت تلفنی زمزم

باربری زمزم آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای همشهریان تهرانی می باشد. باربری زمزم به صورت همه روزه و در تمامی ایام هفته حتی ایام تعطیل  آماده ارائه خدمات می باشد . باربری زمزم با سال ها تجربه آماده است تا بارهای شما عزیزان را به هر نقطه ای از  کشور برساند.

باربری زمزم بیمه رایگان وسایل و بارهای شما را نیز در دستور کاری خود دارد. باربری زمزم به اهمیتی که زمان برای شما دارد دقت و از تاخیر در رساندن بار به شما عزیزان جلوگیری مینماید آن هم باداشتن کادری ماهر در زمینه باربری.

 باربری زمزم کادری ماهر و با تجربه در زمینه باربری را برای بسته بندی وسایل منزل و یا حم بار به کامیون استخدام کرده است. باربری زمزم انواع کامیون های حمل بار را برای مشتریان در مجموعه کاری خود قرار داده است.

باربری و اتوبار زمزم به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد لذا تمام سعی خود را نموده تا از تجهیزاتی استفاده نماید که آلودگی کمتری ایجاد می کنند و آسیب کمتری به محیط می زنند. وانت تلفنی زمزم

باربری و اتوبار زمزم به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتی که ناگزیر به خرید شدید حتما به کارکنان باربری و اتوبار زمزم اطلاع دهید از جعبه های مخصوص مواد غذایی استفاده کنند. این جعبه ها از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می کنند. باربری و اتوبار زمزم

شماره تماس ما : 88584613

باربری و اتوبار زمزم

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید هفته
هفته پیش
بازدید این ماه
ماه پیش
کل بازدید ها
154
599
2430
3907
7295
13422
101796
پیش بینی امروز
INF

 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اتو بار کاج است.